O nás

Vzdělávání
digitálních technologií bez zbytečných omáček

Zaregistrujte se a získejte přístup k prémiovému obsahu jen pro naše členy

Team Marketing Player 

Matej Kukučka

Founder 

Matej je zakladatelem portálu a hlavním garantem pro vzdělávání marketingu. Po skončení studia marketingu se Matej dostal k práci v kyberbezpečnostnej firmě LIFARS sídlící v New Yorku, odkud pokračoval cestou freelancing a consultingu pro společnosti na Slovensku. Je posedlý systémovými řešeními a hledáním nejlepších způsobů fungování společností v digitálním prostředí.

Tamás Szilassi

Developer

Tamás je odborníkem na WordPress development a jedním z mála certifikovaných specialistů na největší outsourcingové platformě s focusem na WordPress - Codeable. Je vývojářům tohoto projektu s důsledností na logickou strukturu a propojení všech částí, které tvoří tento portál. Nechybí mu pozitivní přístup a spoustu nápadů. Ve volném čase chodí na ryby nebo sleduje technologické trendy.

To jsme my.

Ale vaše výsledky závisejí jen od vás.

Nepromeškejte v životě ideální čas zlepšit sebe nebo vaše podnikání praktickým vzděláváním, které vám ušetří zbytečný stres.

Jaké máte možnosti vzdělávání?

Následující tabulka může znít jakkoliv subjektivní, faktem však zůstává, že aktivní vzdělávání pod dohledem experta je efektivnější, rychlejší a z dlouhodobého hlediska i finančně výhodnější.

Kurzy a Workshopy

Mentoring

Blogy

Videa

 Knihy

Pokus / Omyl

Konference a události

Vysoká škola

Jednoduchost absolvování

Jednoduchost začít

Efektivita

Uspořádanost

Důvěryhodnost

Potenciál uplatnit se

Přístupnost a pohodlnost

Finanční dostupnost

Průměr

Jak probíhá vzdělávání u nás

1


(ExtrémnĚ) DetailnÍ PŘípráva

Potrpíme si na přípravě a komplexnosti našich kurzů, workshopů a školení na míru. Digitální projekty, jejich marketing, nebo jen běžný administrativní úkon jsou součástí něčeho většího. Nemáme rádi malé škatulkování digitálních technologií bez pohledu na projekty z koncepčního hlediska. Děláme vzdělávání tak, abyste měli po skončení kurzu k dispozici něco, co můžete okamžitě použít. A také místo, kde můžete příst s jakoukoli otázkou (k tématu) a my vám neřekneme ne...

office 1 440 1

2


INTERAKTIVNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Všichni víme o tom, jaký je to pocit si přečíst nejnovější článek o novém trendu v digitálním marketingu nebo IT a následně neudělat zcela nic. My vám však prakticky ukážeme jako děláme weby, jako spravujeme servery, případně jako vytváříme reklamní kampaně. Děláme to právě tak, protože jsme si něčím prošli a budeme vyžadovat zapojení vašich už získaných zkušeností nebo znalostí nato, abyste si z toho vzali to nejlepší a pokusili se najít si vlastní cestu, která zaujme zákazníka nebo vašeho šéfa.

map and laptop 440 1

3


VAŠE PROVÁDĚNÍ DO PRAXE

Tato část je fáze po nejtvrdší dřině, která souvisela se změnou vašich zaběhnutých návyků a procesů, avšak často bývá nejproblematičtější. Jelikož náš úspěch spočívá v úspěchu našich studentů, rádi vám pomůžeme při jakýchkoliv dalších problémech, na které můžete narazit. Pravidelně obnovujeme materiály a máme připravený speciální support, pro všechny, kteří si zakoupili k danému tématu kurz nebo workshop. A také vás budeme kontrolovat.

office 2 300 1

Pokud vás už toto nepřesvědčilo ...

... tak to zkusíme ještě jednou.

Jsme skupina tvrdo pracujúcich lidí, kteří vyrůstali jako samouci a myslíme si, že vám můžeme pomoci dosáhnout vaše vysněné výsledky rychleji než se to podařilo nám. Proč? No přece protože jsme museli mnoho věcí slepit do současné podoby z množství informací, které dnes kolují v digitálním prostředí.

Každá (nejen naše) rada je věnována našim bývalým, méně zkušení verzím nás samotných.

Poslední VÝZVA K AKCIÍ

Když jste se dostali až sem, jsme si jisti, že to zvládnete ještě o krok dále.